Du er her: Forsiden Artikler 2019 Lokallagsstyrene 2019

Norske landskapsarkitekters forening (NLA) er fagorganisasjonen for norske landskapsarkitekter med godkjent utdanning.

Les mer om faget og folkene

Finn din landskapsarkitekt

22.01.2019

NLA Oslo/Akershus
Max Gitenstein, maxwell.gitenstein@so-la.no, tlf: 955 28 658
 
NLA Østfold
Valborg Leivestad, kontaktperson, valborg.leivestad@multiconsult.no, tlf: 930 35 749

NLA Hedmark/Oppland

Brit Angell Johnson, leder: brgjo@norconsult.no, tlf: 948 92 735
Oddny Gudmundsdottir, kasserer: oddny.gudmundsdottir@vegvesen.no, tlf: 942 66 882
Ingunn Agnete Lønstad, varamedlem: il@feste.no, tlf: 467 90 242

NLA Buskerud       

NLA Vestfold
Astrid Skalleberg, astrid.skalleberg@norconsult.com, tlf: 901 56 237

NLA Telemark
Tone Telnes, leder: tt@feste.no, tlf: 977 79 990

NLA Agder
Kristin J. Fløystad, leder, kristin.floystad@arendal.kommune.no, tlf: 470 79 993
Svanur Larusson, kasserer, svanur.larusson@multiconsult.no, tlf: 900 66 898

NLA Rogaland - nlarogal@gmail.com
Marit Mong, leder, marit.mong@multiconsult.no, tlf: 95 23 95 80
Tone Dybing, tone.dybing@multiconsul.no, tlf: 991 54 492
Silje Kjosavik (kasserer) SiljeS.Kjosavik@asplanviak.no
Hege T. Borsheim - sekretær

NLA Hordaland - nlahordaland@gmail.com
Kontaktperson: Ina Devik, ina@arkitektgruppen-cubus.no

NLA Sogn og Fjordane
Leiar:             Åse–Birgitte Berstad, ase-birgitte.berstad@vegvesen.no, tlf: 926 94 926
Kasserer:        Hilde Ruud, hilde.ruud@asplanviak.no, tlf: 416 37 898
Skrivar:          Vigdis Lobenz, vigdis.lobenz@gmail.com, tlf: 975 17 380
Styremedlem: Ruthild Dale, ruthild.dale@vegvesen.no, tlf: 913 12 791
Styremedlem: Julie Daling, Julie.daling@forde.kommune.no, tlf: 994 71 748

NLA Møre og Romsdal
Siri Anette Myklebust: siri.anette.myklebust@norconsult.com, tlf:  924 03 483

NLA Trøndelag - nla.trondelag@gmail.com
Oddveig Hovdenak, leder,
Tonje I. Hilmarson, kasserer
Katrina Ottesen Stone, sekretær
Roy Anders Hesjedal
Hans Eriksssen
Hildegunn Loraas
Jens Zeevaert
Ellen Leinonen, ellen.leinonen@asplanviak.no, tlf: 918 22 226

NLA Nordland
Åsfrid Fagervik: landark@landark.no, tlf: 926 22 556

NLA Troms
Kontaktperson: Rakel Fredriksen, rakel.fredriksen@asplanviak.no, 918 19 261

NLA Finnmark
Anita Veiseth: anita@verte.no, tlf: 901 47 746


Norske landskapsarkitekters forening

Josefines gate 34
0351 Oslo
tlf: +47 23 33 24 60
epost: post@landskapsarkitektur.no
Alle rettigheter © Norske landskapsarkitekters forening. Gjengivelse av innhold kan kun skje når kilde oppgis.
Design: Bjørn Amund Enebo | CMS: Webscape