Du er her: Forsiden NLA Lokalavdelingene

Norske landskapsarkitekters forening (NLA) er fagorganisasjonen for norske landskapsarkitekter med godkjent utdanning.

Les mer om faget og folkene

Finn din landskapsarkitekt
Foto: www.flickr.com

Lokalavdelingene

03.06.2017 | admin

Her finner du informasjon om kontaktpersoner i NLAs lokalavdelinger

Foreningen ble stiftet 23.11.1929.
NLA endret navn fra Norsk Hagearkitektlag til Norske landskapsarkitekters forening i 1969.

NLA Oslo/Akershus - org. nr. 993 276 413 

Leder: Max Gitenstein (2017-2019) - maxwell.gitenstein@so-la.no - 955 28 658
Kasserer: Ingrid Fallet - ingrid.fallet@sweco.no - 480 02 056 
Styremedlem: Daniel Ewald - daniel@barbakke.no - 414 54 042
Styremedlem: Annabel Danson (permisjon 2017-2018) 
 
NLA Østfold
Kontaktperson: Karsten Jørgensen - karsten.jorgensen@nmbu.no - 977 59 635

NLA Hedmark/Oppland

Leder: Brit Angell Johnson - brgjo@norconsult.no - 948 92 735
Kasserer: Oddny Gudmundsdottir, oddny.gudmundsdottir@vegvesen.no - 942 66 882
Varamedlem: Ingunn Agnete Lønstad, il@feste.no - 467 90 242

NLA Buskerud       
Kontaktperson: Frøy Walberg Sandness - froy.sandness@unionconsult.no - 454 49 715 

NLA Vestfold
Kontaktperson: Astrid Skalleberg - astrid.skalleberg@norconsult.com - 901 56 237

NLA Telemark - org. nr. 991 449 639 
Leder: Birgitte Hellstrøm (2017-2019) - birgitte.hellstrøm@t-fk.no - 975 95 226
Kasserer: Elin Katrine Nilssen (2017-2019) - elin.nilssen@asplanviak.no - 482 62 631
Styremedlem: Håvard Nymoen (2017-2019) - havard.nymoen@skien.kommune.no - 934 22 309
Styremedlem: Kjersti Berg (2016-2018) - kjersti.berg@t-fk.no - 926 01 601   

NLA Agder - org. nr. 993 907 790
Leder: Kristin J. Fløystad, kristin.floystad@arendal.kommune.no - 470 79 993
Kasserer: Svanur Larusson, svanur.larusson@multiconsult.no - 900 66 898
Styremedlem: Stasa Josilovic - stasa.josilovic@asplanviak.no - 917 54 995
Styremedlem: Sunniva Sutestad - sunniva.sutestad@asplanviak.no - 476 72 206

NLA Rogaland - org. nr. 891 296 932 - nlarogal@gmail.com
Leder: Marit Mong, marit.mong@multiconsult.no - 95 23 95 80
Kasserer: Silje Kjosavik - SiljeS.Kjosavik@asplanviak.no - 411 21 093 
Sekretær: Hege T. Borsheim - hege.tjoflat.borsheim@multiconsult.no - 415 55 712 
Styremedlem: Tone Dybing - tone.dybing@multiconsult.no - 991 54 492

NLA Hordaland - org. nr. 915 954 286 -  nlahordaland@gmail.com
Leder: Linn Riise Handal, lh@tagarkitekter.no, tlf: 414 13 396
Kasserer: Hedvig Godvik Olsen, hedvig_olsen@hotmail.com
Styremedlemmer: Thurid Pulg, Marta Jacob, Sjur Friman Hjeltnes

NLA Sogn og Fjordane
Kontaktperson: Julie Daling, jd@nordplan.no - 994 71 748

NLA Møre og Romsdal
Kontaktperson: Mari Hagen - mari@hagenlandskap.no - 913 95 444
Kontaktperson: Liv Marit Nystad - liv.marit.nystad@orskog.kommune.no - 902 89 405

NLA Trøndelag - org.nr. 918 906 878 - nla.trondelag@gmail.com
Leder: Oddveig Hovdenak - oddveig@agraff.no - 936 05 035
Kasserer: Tonje Indgul Hilmarsen - tonje.hilmarsen@multiconsult.no - 954 25 912
Sekretær: Katrina Ottesen Stone - katrina@selberg.no - 482 81 377
Styremedlem: Roy Anders Hesjedal - roya.hesjedal@asplanviak.no - 468 85 897
Styremedlem: Hans Stefan Eriksson - hans@plan.no - 902 93 015
Styremedlem: Hildegunn Høistad Loraas - hildegunn@selberg.no - 980 46 892 
Styremedlem: Jens Zeevaert - jens.zeevaert@asplanviak.no - 451 82 803
Styremedlem: Ellen Kristina Leinonen - ellen.leinonen@asplanviak.no - 918 22 226

NLA Nordland - org. nr. 996 958 868
Kontaktperson: Åsfrid Fagervik - landark@landark.no - 926 22 556

NLA Troms - org. nr. 915 088 082
Rakel Fredriksen - rakel.fredriksen@asplanviak.no - 918 19 261
Henriette Jordheim - henriette.jordheim@tromso.kommune.no - 976 18 239

NLA Finnmark
Kontaktperson: Anita Veiseth - anita@verte.no - 901 47 746

---

Terra Forma - org. nr. 912 270 149 - post@terraforma.info
(landskapsarkitekt- og landskapsingeniørstudentene på NMBU - tidligere LA-laget)

Leder: Runar Bakken Smedås
Økonomiansvarlig: Cathrine Bugge
Sekretær: Beathe Gillebo
Sponsoransvarlig: Thea Marum Kvarme
Markedsføringsansvarlig: Julie Therese Hegland
Fagansvarlig: Jo Sindre Kleppe Simonsen
Arrangementsansvarlig: Hanne Gjermstad
Kjøkkenansvarlig: Kjersti Børve Skjelbreid
LING-styremedlem: Ingrid Børsting
ELASA-representant: Elisabeth Stenseth
Nettredaktør: Runa Gjerland

Norske landskapsarkitekters forening

Josefines gate 34
0351 Oslo
tlf: +47 23 33 24 60
epost: post@landskapsarkitektur.no
Alle rettigheter © Norske landskapsarkitekters forening. Gjengivelse av innhold kan kun skje når kilde oppgis.
Design: Bjørn Amund Enebo | CMS: Webscape