Du er her: Forsiden NLA Organisasjon / styret

Norske landskapsarkitekters forening (NLA) er fagorganisasjonen for norske landskapsarkitekter med godkjent utdanning.

Les mer om faget og folkene

Finn din landskapsarkitekt

Kalender

    Meld deg på nyhetsbrevet
     
    Foto: NLA

    Organisasjonen og styret

    02.04.2019 | admin

    Norske landskapsarkitekters forening (NLA) Stiftet 23.11.1929
    Norwegian Association of Landscape Architects
    Bund Norwegischer Landschaftsarchitekten
    Association Norvegienne des Architectes Paysagistes

    Styret i Norske landskapsarkitekters forening 2019

      Rainer
         

     

    President Rainer Stange (2019-2021)
    E-post: rainer@dronninga.com
    Mobil: 900 47 530
    Rainer Stange, partner i Dronninga landskap og professor II ved AHO.

      Pal Dixon S

     

    Visepresident Pål Dixon Sandberg (2019-2021)
    E-post: paal@dronninga.com
    Mobil: 986 42 646
    Pål Dixon Sandberg, ansatt i Dronninga landskap
     

       Martin Steinbekken

     

    Styremedlem Martin Steinbekken (2018-2020)
    E-post: martin.steinbekken@kongsvinger.kommune.no
    Mobil: 930 09 440
    Martin Steinbekken er ansatt i Kongsvinger kommune.

        Ann-Kjersti Johnsen

     

    Styremedlem Ann-Kjersti Johnsen (2018-2020) 
    E-post: ann-kjersti.johnsen@asplanviak.no
    Mobil: 959 91 419
    Ann-Kjersti Johnsen er ansatt i Asplan Viak AS, Tromsø. 

       Kjersti V.H kopi  

    Styremedlem Kjersti Vallevik Håbjørg (2018-2020)
    E-post: kjersti@barbakke.no
    Mobil: 419 08 937
    Kjersti Vallevik Håbjørg, partner i bar bakke landskapsarkitekter as, Oslo.

     

       Åsfrid Fagervik

     

    Styremedlem Åsfrid Fagervik (2019-2021)
    E-post: fagervik@landark.no
    Mobil: 926 22 556
    Åsfrid driver egen praksis, LandArk AS i Nordland fylke.

      Synne_Thorshaug_Eide_2019-kopi

     

    Studentrepresentant Synne Thorshaug Eide (2019)
    E-post: synne.te@gmail.com
    Mobil: 979 39 460 

      Julie Stevik Engh  

    Vara studentrepresentant Julie Stevik Engh (2019)
    E-post: julie.engh@outlook.com
    Mobil: 468 91 749


    NLA er tilsluttet:
    International Federation of Landscape Architects (IFLA)
    IFLA Europe

     Yngvar Hegrenes1   Internasjonal delegat: Yngvar Hegrenes (2016-2020)
    E-post: yngvar.hegrenes@byr.oslo.kommune.no
    Mobil: 952 21 322

    Sekretariat: Norske landskapsarkitekters forening NLA 

    Besøksadresse: Arkitektenes hus
    Postadresse: Josefines gate 34, NO-0351 Oslo
    Tlf: (+47) 23 33 24 60, +47 918 53 106
    Organisasjonsnr: 975 506 533 MVA

      Marit   Daglig leder Marit Hovi
    E-post: marit.hovi@landskapsarkitektur.no
    Mobil: 918 53 106
     Mona  

     

    Kommunikasjon og marked Mona Vestli 
    E-post: mona.vestli@landskapsarkitektur.no 
    Tlf: 23 33 24 60

     

     

    Norske landskapsarkitekters forening

    Josefines gate 34
    0351 Oslo
    tlf: +47 23 33 24 60
    epost: post@landskapsarkitektur.no
    Alle rettigheter © Norske landskapsarkitekters forening. Gjengivelse av innhold kan kun skje når kilde oppgis.
    Design: Bjørn Amund Enebo | CMS: Webscape