Lokalavdelingene

Her finner du informasjon om kontaktpersoner i NLAs lokalavdelinger

Foto: www.flickr.com Sykkelstyre2

Foreningen ble stiftet 23.11.1929.
NLA endret navn fra Norsk Hagearkitektlag til Norske landskapsarkitekters forening i 1969.

NLA Oslo/Akershus, org. nr. 993 276 413, post@nlaoa.no

Leder: Andrea Haave-Persson, andrea@barbakke.no, 91640038
Nestleder: Maja Kozak Dehlin, majakozakdehlin@gmail.com, 97331440
Kasserer: Sandra Klo Steine, sks@ostengen-bergo.no, 47344354
Medieansvarlig: Fredrik van der Horst, stud.lark. AHO,  fredrik.vdh@gmail.com, 95052382
Arrangementsansvarlig: Mikael Oscar Loum Johansen, stud.lark. NMBU, mikaeloscar@hotmail.com, 91009568
Styremedlemmer: Sunniva Herrestad, suhe@arkitema.com, 99494600
Rannveig Hetland, rannveig@barbakke.no, 47838875
Studentrepresentanter: 
Araceli Quempumil, araceliquempumil@gmail.com, 98429807
Anniken Nordaas, anniken_nordaas@hotmail.com, 92219367

NLA Østfold
Kontaktperson: Valborg Leivestad, valborg.leivestad@multiconsult.no, 93035749
Kasserer/styremedlem: Åsa Hjorth, ah@insitu.no, 95766783

NLA Hedmark/Oppland, org. nr. 927 015 641

Kontaktperson: Kari Klynderud Sundfør, kari.hanne.klynderud.sundfor@innlandetfylke.no, 97480829 
Styremedlem: Heidi Hammarstedt, heidi.nilsen.hammarstedt@lillehammer.kommune.no, 92606539            
Styremedlem: Ingfrid Lyngstad, ingfrid.lyngstad@ramboll.no, 95282264
Varamedlem: Ingvill Sveen, ingvill.sveen@hamar.kommune.no, 41919114
Varamedlem: Kari Bentdal, kari.bentdal@ramboll.no, 93240068 
Valgkomite: Sidsel H. Jensen, sidsel.jensen@vegvesen.no, 99233443
Valgkomite: Elisabeth Winsents, elisabeth.winsents@innlandetfylke.no, 94033626

NLA Buskerud       
Kontaktperson: Ida Cornelia Roos, ida@ymearkitekter.no, 46509676  

NLA Vestfold
Kontaktperson og kontakt mot VAF: Lene Stenersen, lene.stenersen@vtfk.no, 98642646

NLA Telemark, org. nr. 991 449 639 
Leder: Kjersti Berg, kjersti.berg@vtfk.no, 92601601
Kasserer: Elin Katrine Nilssen, elin.nilssen@asplanviak.no, 48262631
Styremedlem og kontakt mot TeAF: Håvard Nymoen, havard.nymoen@skien.kommune.no, 93422309
Styremedlem (organisering av temamøter): Jorid Heie Sætre, joridsaetre@gmail.com, 95994408

NLA Agder, org. nr. 993 907 790
Leder: Mari-Ann Thorsen Ekern, mariannt.ekern@asplanviak.no, 40204283 
Kasserer: Trine Jepsen Hermansen, trine.hermansen@ramboll.no, 97770876
Styremedlem: Silje Aasgrav, silje.aasgrav@ramboll.no, 98070898

NLA Rogaland, org. nr. 891 296 932, nlarogal@gmail.com
Leder: Marit Mong Søreng, marit_mong@hotmail.com, 95239580
Styremedlem: Marianne Berge, MIBG@cowi.com, 91697461
Styremedlem: Heidi Marja Komonen, heidi.komonen@asplanviak.no, 92620401
Styremedlem: Siri Warland, siri.warland@rogfk.no, 92085197
Kasserer: Silje Kjosavik, silje.kjosavik@asplanviak.no, 41121093

NLA Hordaland, org. nr. 915 954 286, nlahordaland@gmail.com
Leder: Katrine Myklestad, katrine.myklestad@norconsult.com, 45404532 
Styremedlem: Runa Gjerland, runa.gjerland@norconsult.com, 91371835
Styremedlem: Ellen Reitan, ellen@arkcubus.no, 98075877
Styremedlem: Anna Leiknes, ale@tagarkitekter.no, 97960336
Styremedlem Inga Elen Årvoll Eidsvik, inga.eidsvik@asplanviak.no, 98049479

NLA Sogn og Fjordane
Leiar: Ruthild Dale, ruthild.dale@vlfk.no, 91312791
Kasserer: Hilde Ruud, hilde.ruud@asplanviak.no, 41637898
Styremedlem (sekretær): Åse-Birgitte Berstad, Ase-birgitte.berstad@hvl.no, 92694926
Styremedlem: Hanna Allesøe Hansen, haah@hvl.no, 46117056
Styremedlem: Julie Daling, julie.daling@forde.kommune.no, 99471748

NLA Møre og Romsdal
Kontaktperson: Siri Anette Myklebust, siri.anette.myklebust@norconsult.com, 92403483 

NLA Trøndelag, org.nr. 918 906 878, nla.trondelag@gmail.com
Leder: Jens Zeevaert, jens.zeevaert@asplanviak.no, 45182803
Kasserer: Hans Stefan Eriksson, hans@agraff.no, 90293015 
Styremedlem: Ingrid Wendelbo, post@wendelbo.no, 979 59 977
Styremedlem: Magnhild Lunde, magnhild.lunde@trondheim.kommune.no, 90966495
Styremedlem: Raghild Syrstad, ragnhild.syrstad@ramboll.no, 93062932
Styremedlem: Marte Uthus Solum, marte.uthus@ramboll.no, 93623525
Styremedlem: Erlend Åsgård Marthinsen, eam@tagarkitekter.no, 92438365 

NLA Nordland, org. nr. 996 958 868
Kontaktperson: Åsfrid Fagervik, landark@landark.no, 92622556

NLA Troms, org. nr. 915 088 082
Leder: Rakel Fredriksen, rakel.fredriksen@asplanviak.no, 91819261
Kasserer: Mari Hagen, Mari.Hagen@norconsult.com, 48004259

NLA Finnmark
Kontaktperson: Anita Veiseth, anita@verte.no, 90147746
---

Terra Forma, org. nr. 912 270 149, post@terraforma.info
Linjeforeningen for landskapsarkitekt- og landskapsingeniørstudentene på NMBU 
Leder: Hedda Geoline Trandem, hedda-t@live.no, 40456654
Representant i NLA, FAGUS og ELASA: Bendik Vindegg Torp, bendik.torp@gmail.com, 41254869
Vararepresentant: Ingrid Josefine Salo Raknes, ingrid.raknes@hotmail.com, 94842771