Lokalavdelingene

Her finner du informasjon om kontaktpersoner i NLAs lokalavdelinger

Foto: www.flickr.com Sykkelstyre2

Foreningen ble stiftet 23.11.1929.
NLA endret navn fra Norsk Hagearkitektlag til Norske landskapsarkitekters forening i 1969.

NLA Oslo/Akershus, org. nr. 993 276 413, post@nlaoa.no

Leder: Balèn Yousef, balen@bakke-as.no, 91859272
Nestleder og arrangementsansvarlig: Elise Gunnes Buan, elise.gbuan@gmail.com, 90022019
Kasserer og studentrepresentant NMBU: Kristian Scott Uggen, kriugg@gmail.com, 45259327
Kommunikasjons- og medieansvarlig: Ane Liavaag Ellefsen, ane.ellefsen@gmail.com, 90501415

NLA Østfold
Kontaktperson: Valborg Leivestad, valborg.leivestad@multiconsult.no, 93035749
Kasserer/styremedlem: Åsa Hjorth, ah@insitu.no, 95766783

NLA Hedmark/Oppland, org. nr. 927 015 641

Kontaktperson: Anette Blomli Rudi, anette.blomli.rudi@henninglarsen.com, 90592256 
Styremedlem: Sidsel Høstmælingen Jensen, sidsel.jensen@vegvesen.no, 99233443
Styremedlem: Ingfrid Lyngstad, ingfrid.lyngstad@ntnu.no, 95282264
Varamedlem: Ingvill Sveen, ingvill.sveen@hamar.kommune.no, 41919114
Varamedlem: Kari Bentdal, kari.bentdal@henninglarsen.com, 93240068 
Valgkomite: Elisabeth Winsents, elisabeth.winsents@innlandetfylke.no, 94033626

NLA Buskerud, org. nr. 928 834 409        
Leder: Ida Cornelia Roos, idacorneliaroos@gmail.com, 46509676
Kasserer: Iren Piamonte Kristensen, iren.kristensen@henninglarsen.com, 90124510
Styremedlem: Åse Skrøvset, asskr@statsforvalteren.no, 95878444
Styremedlem: Henriette Jordheim, henriette.jordheim@gmail.com, 97618239 

NLA Vestfold, org.nr. 928 305 473
Leder og kontakt mot VAF: Lene Stenersen,  lene.stenersen@vtfk.no, 98642646
Kasserer: Marthe Maren Thomassen, marthe.thomassen@asplanviak.no, 92057342
Styremedlem: Kathrine Jensen, kathrine.jensen@pvarkitekter.no, 98653086
Styremedlem: Anne Brinchmann Njarga, 92808207

NLA Telemark, org. nr. 991 449 639 
Leder: Kjersti Berg, kjersti.berg@vtfk.no, 92601601
Kasserer: Elin Katrine Nilssen, elin.nilssen@asplanviak.no, 48262631
Styremedlem og kontakt mot TeAF: Håvard Nymoen, havard.nymoen@skien.kommune.no, 93422309
Styremedlem (organisering av temamøter): Jorid Heie Sætre, joridsaetre@gmail.com, 95994408

NLA Agder, org. nr. 993 907 790
Leder: Mari-Ann Thorsen Ekern, mariannt.ekern@asplanviak.no, 40204283 
Kasserer: Trine Jepsen Hermansen, trine.hermansen@henninglarsen.com, 97770876
Styremedlem: Øystein Aalen, oystein.aalen@vegvesen.no, 41635642
Styremedlem: Sigrid Lofthus Drange, sld@feste.no, 91169860

NLA Rogaland, org. nr. 891 296 932, nlarogal@gmail.com
Leder: Marianne Berge, MIBG@cowi.com, 91697461
Styremedlem: Ekuko Naka, ekuko.naka@sweco.no, 95049211
Styremedlem: Cindy Ka Wai, ckwt@linklandskap.no, 45397869
Kasserer: Silje Kjosavik, silje.kjosavik@asplanviak.no, 41121093

NLA Hordaland, org. nr. 915 954 286, nlahordaland@gmail.com
Leder: Katrine Myklestad, katrine.myklestad@norconsult.com, 45404532 
Kasserer: Runa Gjerland, runa.gjerland@norconsult.com, 91371835
Styremedlem: Ellen Reitan, ellen@arkcubus.no, 98075877
Styremedlem: Anna Leiknes, ale@tagarkitekter.no, 97960336
Styremedlem Inga Elen Årvoll Eidsvik, inga.eidsvik@asplanviak.no, 98049479

NLA Sogn og Fjordane
Leiar: Ruthild Dale, ruthild.dale@vlfk.no, 91312791
Kasserer: Hilde Ruud, hilde.ruud@asplanviak.no, 41637898
Styremedlem (sekretær): Åse-Birgitte Berstad, Ase-birgitte.berstad@hvl.no, 92694926
Styremedlem: Hanna Allesøe Hansen, haah@hvl.no, 46117056
Styremedlem: Julie Daling, julie.daling@forde.kommune.no, 99471748

NLA Møre og Romsdal
Kontaktperson: Siri Anette Myklebust, siri.anette.myklebust@norconsult.com, 92403483 

NLA Trøndelag, org.nr. 918 906 878, nla.trondelag@gmail.com
Leder: Karin Fossbakk, karin.fossbakk@norconsult.com, 95070837
Kasserer: Erlend Åsgård Marthinsen, erlens@agraff.no, 92438365  
Styremedlem: Ragnhild Syrstad, ragnhild.syrstad@henninglarsen.com, 93062932
Styremedlem: Magnhild Lunde, magnhild.lunde@trondheim.kommune.no, 90966495
Styremedlem: Carin Wincent, carin@agraff.no, 91904668
Styremedlem: Hildegunn Loraas, hildegunn@agraff.no, 98046892

NLA Nordland, org. nr. 996 958 868
Kontaktperson: Åsfrid Fagervik, landark@landark.no, 92622556

NLA Troms, org. nr. 915 088 082
Leder: Rakel Fredriksen, rakel.fredriksen@asplanviak.no, 91819261
Kasserer: Mari Hagen, Mari.Hagen@norconsult.com, 48004259

NLA Finnmark
Kontaktperson: Anita Veiseth, anita@verte.no, 90147746
---

Terra Forma, org. nr. 912 270 149, post@terraforma.info
Linjeforeningen for landskapsarkitekt- og landskapsingeniørstudentene på NMBU 
Leder: Guttorm Morka Mæhlum, guttorm.morka.mahlum@nmbu.no, 91183102
Kasserer/økonomiansvarlig: Louise A. Rognsvåg, 97779774.
Representant i NLA, FAGUS og ELASA: Ingrid Josefine Salo Raknes, ingrid.josefine@gmail.com, 94842771
Vararepresentant: Rebecca Engh, enghrebecca@gmail.com, 41499664