Thornæsparken
Thornæsparken på Møllenberg i Trondheim fikk i 2023 en etterlengtet oppgradering for å skape et bedre bomiljø i bydelen. Parken er en viktig møteplass ..
NAML Norske anleggsgartnere – miljø og landskapsentreprenører har ansatt Ida Tindeskog som ny fagansvarlig etter Bjørn Aakerholt.
Mange kjenner kanskje Ida fra Blomsterhagen på Abildsø. Ida har en bred og solid bakgrunn fra anleggsgartnerfaget, og vi er overbevist om at hun vil bli en verdifull ressurs for vår organisasjon, skriver NAML i en pressemelding.
Ida har tidligere jobbet i Park og landskapspleie as, Vaktmesterkompaniet as, og tok fagbrevet som anleggsgartner hos Hageform as. De siste årene har hun drevet og vært medeier i Blomsterhagen på Abildsø. I disse rollene har hun opparbeidet seg omfattende kunnskap, og har også et sterkt engasjement for grønne og bærekraftige løsninger.
Ida Tindeskog er glad for å ha blitt ansatt i NAML og ser fram til å bidra til organisasjonens videre vekst og utvikling, til å møte medlemmene og samarbeide med dyktige kollegaer i NAML og NHO byggenæringen.
-Bjørn Aakerholt, vår tidligere fagansvarlige, har gjort en utmerket jobb, og vi takker ham for hans betydelige bidrag til NAML, sier Karsten Totland Raddatz, styreleder i NAML.